Košarkaši Denvera poraženi su na gostovanju Minesoti sa 124:111, a Nikola Jokić je bio nadomak dabl-dabla za oko 33 minuta na parketu.

Komentari (1)

Koja blamaža

03.01.2023. 09:10

Počnete članak o Jokiću, pa udenete Đokovića. Oni se ne mogu uporediti. Prvo, na košarkaškim utakmicama se navija za vreme igre, a izvikanim teniserima mora biti apsolutna tišina! Drugo, da uz svu buku, teniseri treba da pogode obruč i da imaju direktan kontakt sa protivnikom, videli bi ogromnu razliku. Dalje, dali ste videli u NBA ligama, da se neko raspravlja sa sudijama? Tamo navijači navijaju za svoj tim a ne protiv protivničkog. Ogromna razlika. Što se tiče fudbala, ukinuo bih ofsajd, da se nesme dodati lopta nazad preko polovine terena, da golma nesme više od 2 sekunde da leži i drži loptu u zagrljaju.Stopirao bih vreme za svaki prekid, kao u vaterpolu i košarci.Videli bi, da bi fudbalska utakmica trajaja 270 minuta.