SRBIJA - BRAZIL I U "PIONIRU": Ovog do sada nije bilo - Zvezda omogućila "delijama" da bodre Piksijeve "orlove"
22. 11. 2022. u 17:35
SVETSKO prvenstvo u fudbalu je bez ikakve sumnje najveća sportska planetarna manifestacija. Ipak, pored toga igra se i najkvalitetnija evropska košarka. Crvena zvezda u četvrtak igra meč Evrolige protiv Makabija u Beogradu, a srpski klub je omogućio navijačima da ne ostanu uskraćeni za spektakl iz Katara, duel između Srbije i Brazila.

FOTO: KK Crvena zvezda
Naime, crveno-beli su najpre pomerili termin meča sa 19 sati na 17.30 upravo kako bi navijači stigli kućama i mogli da gledaju izabranike Dragana Stojkovića Piksija.
Sada je šampion ABA lige otišao korak dalje. Klub sa Malog Kalemegdana je u dvorani "Aleksandar Nikolić" obezbedio prenos za sve koji dođu u "Pionir" i budu podrška ekipi Duška Ivanovića protiv "ponosa Izraela".
- U četvrtak nas očekuje dupli program u hali "Aleksandar Nikolić". Za sve koji dođu na utakmicu da bodre crveno-bele protiv Makabija obezbedili smo mogućnost da po završetku košarke prate prenos utakmice Srbije protiv Brazila! Osim velikih video bimova, klub je obezbedio i postavljenje punkta (između tribine C i D) gde će svi koji to žele moći da kupe hranu i osveženje (kafe i bezalkoholna pića) - napisali su crveno-beli na Instagramu.
Podsetimo, utakmica Srbija - Brazil igra se u četvrtak od 20 sati. To će biti prva utakmica "orlova" na Mundijalu.
BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo

MEKSIKO I POLjSKA RAZOČARALI PLANETU: Meč koji je razbesneo sve ljubitelje fudbala
22. 11. 2022. u 17:07

"MITRE, JE L' SI OKEJ?" Piksi dao zlata vredan savet napadaču Srbije (VIDEO)
22. 11. 2022. u 08:29

MITROVIĆ PREKIDA POST? "Crne mačke" napadaju srpsku gol mašinu
FULAM dočekuje Sanderlend u utakmici četvrtog kola FA kupa.
28. 01. 2023. u 10:54 >> 10:55

A SAD, DA UČIMO VRLINE SVETOG SAVE: Novinar hteo da provocira Novaka, nije ni sanjao šta će Đoković da uradi
Novak Đoković se plasirao u finale Australijan opena deseti put u karijeri, a uoči njegove završne ovogodišnje borbe za rekordnu, desetu grend slem titulu Melburnu, podsetio je Australiju na nešto jako važno. Nešto što je zaboravila, a već joj je, davno, davno, rekao.
27. 01. 2023. u 22:05

MAJKA BAKOČEVIĆA O SINOVLjEVOM POSRNUĆU: Problemi sa drogom i dugovima... "Stideću se sina"
KRAJEM osamdesetih, glumcu Nebojši Bakočeviću predviđali su veliku karijeru. Talentom i izgledom osvojio je ljubitelje domaće kinematografije, ali i srca pripadnica nežnijeg pola.
28. 01. 2023. u 20:02
Komentari (0)