STRAVIČNO: Zagorac glavom udario o parket, odmah završio na klupi (VIDEO)

01. 06. 2022. u 22:32 >> 22:43

KOŠARKAŠI Partizana u trećem meču AdmiralBet ABA lige igraju protiv Crvene zvezde.

СТРАВИЧНО: Загорац главом ударио о паркет, одмах завршио на клупи (ВИДЕО)

FOTO: KK Partizan

Sredinom poslednje deonice, košarkaš Partizana, Rade Zagorac doživeo je stravičan pad koji je uplašio sve pristalice crno-belih.

 

Meč je na kratko prekinut, a košarkaš Partizana srećom je uspeo da se pridigne i nastavi veliki derbi.

Podsetimo, prvi meč dobila je Crvena zvezda 90:76, dok je u drugom viđen drugačiji Partizan i penal završnica. Dobila ju je takođe ekipa sa Malog Kalemegdana 85:81

Trenutno je u toku treći meč koji možet pratiti uživo na sajtu Novosti.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom