PRVO MESTO RADONJIĆU, OBRADOVIĆU PRIZNANJE: Žoc trener godine u ABA ligi!

KOŠARKAŠKI klub Crvena zvezda završio je sezonu na prvom mestu na tabeli, ali je titulu najboljeg trenera godine u ABA ligi odneo Željko Obradović.

ПРВО МЕСТО РАДОЊИЋУ, ОБРАДОВИЋУ ПРИЗНАЊЕ: Жоц тренер године у АБА лиги!

FOTO: M. Vukadinović

Najtrofejniji trener Evrope dobio je 41,5 procenata glasova od kolega, novinara i navijača, Radonjić je na drugom mestu "pokupio" 19,5.

Na trećoj se našao još jedan srpski trener Nenad Stefanović, mladi stručnjak FMP-a koji predstavlja bez sumnje budućnost naše košarke.

Obradović je inače dobio najveći broj bodova i od trenera i od novinara i od navijača i tako preuzeo priznanje koje je prošle sezone pripalo Draganu Bajiću iz Igokee, tada četvrtoplasirane ekipe na Jadranu.

BONUS VIDEO: KAD DRŽAVA BRINE O ŠAMPIONIMA: Kako su se nizali uspesi Srbije u 2021. godini

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

OSVEŽENJE, ADRENALIN I PORODIČNA ZABAVA: Vodič kroz najbolje akva-parkove u Srbiji ovog leta!