RADONJIĆ POSLE PORAZA U ATINI: U startu sam video da igramo bez energije, fokus nije bio dobar

26. 02. 2022. u 08:46

PROPUSTILA je Crvena zvezda da u Atini pobedi oslabljeni Panatinaikos i tako stigne do drugog vezanog trijumfa u gostima u Evroligi. Trener crveno-belih Dejan Radonjić bio je nezadovoljan posle utakmice.

РАДОЊИЋ ПОСЛЕ ПОРАЗА У АТИНИ: У старту сам видео да играмо без енергије, фокус није био добар

Šampion Srbije i ABA lige je pognute glave napustio parket dvorane "OAKA arena" (79:73), a strateg beogradskog kluba je odmah na početku meča uvideo problem.

- Čestitke Panatinaikosu, odigrao je dobro. U startu sam video da igramo bez energije, fokus nije bio dobar... Par minuta je to bilo dobro, a onda kao što sam rekao. To se ponovilo i u drugom poluvremenu. Nismo odigrali dobru utakmicu i Panatinaikos je zaslužio pobedu - rekao je Radonjić.

Vremena za odmor nema, pošto Zvezda već u nedelju (21 čas) dočekuje Fenerbahče u odloženoj utakmici 19. kola elitnog takmičenja.

BONUS VIDEO: Zvezda podigla pehar Kupa Srbije