BUDUĆNOST OSTVARILA VELIKU POBEDU: Podgoričani pobedili Virtus, Teodosić promašio produžetak

Č. V.

03. 11. 2021. u 21:19

KOŠARKAŠI Budućnosti ostvarili su veliku pobedu. Oni su u trećem kolu Evrokupa savladali Virtus u Podgorici sa 86:82.

БУДУЋНОСТ ОСТВАРИЛА ВЕЛИКУ ПОБЕДУ: Подгоричани победили Виртус, Теодосић промашио продужетак

Fantastičan meč odigran je u "Morači", a Miloš Teodosić bio je tragičar iste. On je pri rezultatu 84:82 promašio čisto polaganje za produžetak.

Posle prvih 20 minuta košarke ništa nije slutilo da će izabranici Aleksandra Džikića doći do trećeg trijumfa u drugom po kvalitetku evropskom takmičenju, pošto je tim iz Bolonje imao prednost od 11 razlike - 37:48.

Ipak, domaćin je odigrao odlično drugo poluvreme, posebno četvrtu četvrtinu u kojoj je tim Serđa Skariola sveo na svega 12 poena i taj period je dobio sa 22:12.

Budućnost je do pobede predvodio Džastin Kobs sa 23 poena, pratio ga je Vili Rid koji je brojao do 21. Na drugoj strani najbolji je bio Kevin Hervi i Marko Belineli sa po 15 poena. Teodosić je meč okončao sa osam poena i šest asistencija.

Podgoričani su ostali na maksimalnom učinku 3-0, a Virus ima dva pobede i jedan poraz.

BONUS VIDEO: Ovacije Roj Džons Junioru u dvorani Aleksandar Nikolić