MURAL POSVEĆEN ŽOCU OSVANUO U DUBICI: "Dobro pamtim sve" (FOTO)
NAVIJAČI Partizana ne prestaju da slave povratak najboljeg košarkaškog trenera Evrope svih vremena. Otkako je preuzeo crno-bele, Željko Obradobić e dobio mnogo murala, ali danas je u Kozarskoj Dubici u Republici Srpskoj osvanuo možda i najlepši. Navijači su oslikali mural sa njegovim likom uz natpis ‘Dobro pamtim sve‘.
Foto: N: Paraušić, arhiva VN
Vest da će Željko Obradović od naredne sezone sedeti na klupi Partizana prouzrokovala je veliki zemljotres u srpskoj košarci. Odluka popularnog ‘Žoca’ da preuzme klub iz Humske vratila je veru u život navijačima ‘Parnog valjka’.
Ako je neko živa legenda Partizana, onda je to ovaj čovek, najtrofejniji košarkaški trener u Evropi. Grobari se nadaju da će iskusni stručnjak uspeti da njihov klub vrati na staze stare slave.
Sa dolaskom Željka Obradovića sigurno je da dolazi određena doza stabilnosti, koju će ovaj iskusni stručnjak pokušati da prenese na svoje momke, potpomognut navijačima, kojih će nadamo se sledeće sezone biti na tribinama, nakon godinu i po dana pauze zbog korone.
(Hotsport)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (1)