TIJANA RASPLAKALA MILICU: Mandićeva nije izdržala na konferenciji za medije! Posle ovih reči se emotivno slomila

Марко Паунић
Marko Paunić

29. 07. 2021. u 09:41

Našu heroinu Milicu Mandić dirnule su reči koleginice Tijane Bogdanović na konferenciji za mediji.

ТИЈАНА РАСПЛАКАЛА МИЛИЦУ: Мандићева није издржала на конференцији за медије! После ових речи се емотивно сломила

Foto: AP

Milica nije mogla da sakrije suze nakon emotivnog izlaganja naše bronzane olimpijke.

"Kada je Milica osvojila svoju prvu zlatnu olimpijsku medalju to je za sve nas bilo nešto preveliko, sada je to uspela da ponovi, tako da je ona legenda u našem sportu i to će zauvek ostati. Nama mlađim generacijama je postavila visoke ciljeve. Jako mi je krivo što Mica više neće moći da bude sa mnom na turnirima, ali sam sigruna da će biti sa nama na treninzima, da će nas podržavati. Uz nju sam odrasla, uz nju sam prošla neki razvojni put. Verujte mi, sve što je osvojila - zaslužila je, presrećna sam zbog nje i što smo kao tim uspeli da osvojim dve medalje" rekla je Tijana Bogdanović.

Nakon ovog dirljivog govora Milica je zagrlila Tijanu i tako joj se zahvalila na divnim rečima.

Mandićeva je na konferenciji potvrdila da su Olimpijske igre u Tokiju bile njeno poslednje takmičenje u karijeri.

"Nisam očekivala da ću biti nosilac dva olimpijska zlata. Nisam spremna za novi olimpijski ciklus, tada ću imati 33-34 godine, što nije malo, posebno za ženu u sportu. Mislim da je sada pravo vreme za jednu pauzu", rekla je Milica.

Foto: AP

Tekst potpisa


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.

08. 12. 2025. u 15:15

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (2)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju