"BIO BIH 7 DANA NA HLEBU I VODI, SAMO DA ISPADNU": Rade Bogdanović hit izjavom pecnuo razočarenje Mundijala (VIDEO)
RADE Bogdanović, jedan od najharizmatičnijih ljudi iz sveta fudbala ne prestaje da oduševljava ljubitelje najvažnije sporedne stvari na svetu.
FOTO: Printskrin/RTS
Nekadašnji fudbaler Željezničara, Verdera iz Bremena i Atletiko Madrida bio je gost na "RTS" televiziji uoči meča Srbije i Brazila.
Gotovo svima dragi, danas fudbalski konsultant, analizirao je na javnom servisu događanja sa današnjeg bogatog programa na Mundijalu, a između ostalo dotakao se i herojske pobede Japana nad slavnom Nemačkom.
Izgleda da Bogdanović ne simpatiše Nemačku nacionalnu selekciju, a kao jedan od razloga naveo je to da se "panceri" više bave ljudskim pravima (o čemu ste danas mogli čitati na portalu "Novosti"), nego fudbalskom igrom.
- U svakom slučaju meni je drago da su izgubili, voleo bih da ispadnu u prvoj grupi, zato što su se bavili ljudskim pravima više nego utakmicama svoje reprezentacije i samoj pripremi. Bavili su se time kako je Katar dobio organizaciju, kako radnici rade, a ne gledaju u svoje dvorište. Španija će im sakriti loptu, evo ja bih bio nedelju dana na hlebu i vodi, samo da ispadnu - zaključio je Bogdanović i nasmejao sve u studiju, legendarnog Ivicu Kralja, voditeljku Draganu Kosjerinu i voditelja Jovana Memedovića.
Podsetimo, reprezentacija Srbije igra protiv Brazila u četvrtak od 20 sati po našem, srednjoevropskom vremenu, a tu utakmicu možete uživo da pratite uz portal "Novosti", u čijoj sekciji "Katar 2022" vas već čeka obilje materijala sa Svetskog prvenstva u fudbalu.
BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
OVO JE DOKAZ DA JE ĐOKOVIĆ POKRADEN: Evo kako bi izgledala ATP lista da se računaju bodovi sa Vimbldona
23. 11. 2022. u 16:10 >> 16:26
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (3)