SLIKA KOJA HRABRI SRBIJU PRED BRAZIL: FSS se pohvalio sjajnom fotografijom iz Dohe (FOTO)
SVETSKO prvenstvo u fudbalu je počelo, a posebno hrabri jedna fotografija koja dolazi iz Dohe.
FOTO: FSS
Aleksandar Mitrović nije trenirao u prethodnim danima, a danas je obavio trening sa selekcijom Srbije.
Fudbalski savez Srbije pohvalio se fotografijom na kojoj je Mitrogol u punom treningu. To sigurno hrabri navijače pred meč godine koji će Srbija i Brazil odigrati u Dohi na stadionu "Lusail"
Meč je na programu 24. novembra u 20 časova.
Ipak, jedna informacija zabrinula je javnost, a to je činjenica da je Dušan Kostić trenirao individualno.
BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
SVETSKO PRVENSTVO U FUDBALU - KATAR 2022. Rezultati utakmica, grupe, tabele, izveštaji sa svih mečeva...
20. 12. 2022. u 00:04 >> 00:04
VUČIĆ O MUNDIJALU U KATARU: Verujem u Piksija, voleo bih da igramo protiv Hrvatske
20. 11. 2022. u 11:24
BALAŠEVIĆ O ĆERKICI VERI: Otkrio kako je naslednica dobila ime i na koga liči
20. 11. 2022. u 11:18
POBEDA ZA PERFEKTNU GRUPNU FAZU: Impresivni nastupi "tobdžija" najavljuju napad na evropsku krunu!
LIDER grupne faze Lige šampiona, Arsenal dočekuje kazahstanski Kairat u sredu uveče na Emirejtsu (21.00), u obračunu prvoplasirane i poslednjeplasirane ekipa ligaške faze. Tobdžijama je potreban samo bod kako bi matematički potvrdile prvo mesto pred nokaut fazu, dok gosti igraju za čast i beg sa samog dna tabele.
28. 01. 2026. u 07:10
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)