VLADIMIR PUTIN POSLAO PORUKU PRED MUNDIJAL: Evo šta je predsednik Rusije poručio prvom čoveku Katara

18. 11. 2022. u 19:02

VLADIMIR Putin obratio se glavnom emiru Katara Tamimu bin Hamadu Al Taniju. On mu je u telefonskom razgovoru čestitao na organizaciji Svetskog prvenstva koje počinje za samo dva dana.

ВЛАДИМИР ПУТИН ПОСЛАО ПОРУКУ ПРЕД МУНДИЈАЛ: Ево шта је председник Русије поручио првом човеку Катара

Foto: Tanjug

Podsetimo, pre četiri godine Rusija je uspešno organizovala najveću planetarnu fudbalsku smotru i dobila pozitivne kritike od strane FIFA.

- Vladimir Putin je čestitao emiru Katara početak Svetskog prvenstva u njegovoj zemlji 20. novembra i poželeo uspešan nastup reprezentaciji Katara - stoji u saopštenju pres-službe Kremlja, koje se nastavlja:

- Tamim Ben Hamad al Tani je zahvalio ruskoj strani što je aktivno podelila svoje iskustvo u održavanju svetskog fudbalskog prvenstva.

FOTO: Printskrin

Za razliku od 2018. godine Rusija neće nastupiti na ovom Mundijalu. Podsetimo, Svetsko prvenstvo u fudbalu biće održano od 20. novembra do 18. decembra. Sve utakmice grupnih vaza i eliminacionih rundi možete pratiti direktno na portalu "Novosti".

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)