ITALIJANI HTELI U KATAR "NA MALA VRATA"? Infantino: "Uozbiljite se, to nikad nije bila opcija"
PREDSEDNIK Međunarodne fudbalske asocijacije FIFA Đani Infantino boravi ovih dana u Italiji, a tamošnji novinari pokušali su od ovog Italo-Švajcarca da izvuku bar malo nade da bi evropski šampioni, i pored neuspeha na zelenom terenu, mogli preko zelenog stola da se nađu na Mundijalu u Kataru.
FOTO: EPA
Slamku spasa Azuri su potražili u činjenici da je Fudbalski savez Irana bio na meti FIFA zbog kršenja protokola, jer je u udaljenom kraju ove islamske republike ženama bio uskraćen ulazak na stadion gde je igrala reprezentacija, iako su imale ulaznice.
- Uozbiljite se, molim vas - rekao je Infantino.
U Iranu su se bojali kazne zbog incidenta na meču sa Libanom, ali su iz FIFA istakli:
- Nikad nismo razgovarali o tome da izbacimo Iran. Čak i da smo to učinili, na Svetsko prvenstvo bi išla neka druga ekipa iz Azije. Izbacimo iz glave tu ludu ideju da bi Italija išla u Katar, to je nemoguće. To je utopija - zaključili su iz FIFA.
BONUS VIDEO - Banatski kao engleski derbi
Preporučujemo
ERIKSEN SE VRAĆA U TOTENHEM? Kreće nova pomama za Dancem, u igri i Mančester
05. 04. 2022. u 13:33
KRAJ KARIJERE U 22! Olimpijska šampionka rekla zbogom takmičenju, prelazi u trenere
05. 04. 2022. u 12:33
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)