ŠTA BI BILO DA NISU U KRIZI? Abramovič i šeici dele igračima milione kao konfete za Ligu šampiona
VLASNIK Čelsija Roman Abramovič odrešio je kesu pa igrače plavaca, ukoliko osvoje Ligu šampiona, očekuje 11.500.000 evra koji će biti podeljen na ravne časti.
FOTO: Novosti
Ispada da će svi igrači koji budu u protokolu dobiti oko pola miliona evra, plus bonus za sam plasman u finale od 5.600.000.
S druge strane, gazde Mančester sitija otvorili su se i više, ali građani neće novac deliti ravnomerno. Svako za sebe pregovara, pa je tako Kevin de Brujne kao najplaćeniji obezbedio za sebe više od milion evra.
Ukupno ukoliko fudbaleri Sitija podignu pehar fond za bonuse iznosi približno 17.000.000 evra.
Preporučujemo
UEFA NAJAVLjUJE SPEKTAKL U ISTANBULU: Moguće do 35 000 ljudi 17. maja na Ataturku
06. 05. 2021. u 13:45
"KRALj",TAJKUN ILI ŠEICI: U konkurenciji za pehar Lige šampiona ostali najbogatiji
15. 04. 2021. u 19:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KOLUMBIJA I PORTUGAL "RAZOČARALI": Južnoamerikanci završili prvi u grupi, Ronaldo i ekipa idu na Hrvate!
Fudbaleri Portugala i Kolumbije remizirali su 0:0 u okviru 3. kola grupne faze.
28. 06. 2026. u 03:30 >> 01:26
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)