ŠTRAJK UPOZORENJA: Fudbaleri rumunskog drugoligaša odbili da igraju, dodali loptu protivniku i stajali na terenu dva minuta (VIDEO)

30. 04. 2021. u 16:51

Igrači Dunaree iz Kalarasija nisu primili platu nekoliko meseci zbog čega su odlučili da demonstriraju na utakmici protiv Temišvara.

ШТРАЈК УПОЗОРЕЊА: Фудбалери румунског друголигаша одбили да играју, додали лопту противнику и стајали на терену два минута (ВИДЕО)

Dali su loptu protivniku i nisu želeli da igraju.

To je trajalo nekoliko minuta i posle dogovora su odlučili da ipak odigraju utakmicu.

Za to vreme, protivnička ekipa je kombinovala na svojoj polovini, ne želeći da zloupotrebe štrajk svojih kolega i da postignu gol - svaka čast!

Na kraju je Poli ipak slavio sa 2:1, ali fudbaleri Kalarasija i dalje imaju šanse da se plasiraju u prvu ligu Rumunije jer trenutno zauzimaju četvrto mesto koje vodi u plej of.