IRONIČNA IZJAVA TRENERA SPARTAKA: Vetar je protiv nas, kako god da se okrenemo
Fudbaleri Spartaka izgubili su od Javora sa 2:0, na šta se osvrnuo trener Vladimir Buač, koji je na sarkastičan način opisao parodiju borbe za opstanak.
Foto: Printskrin
Kako se sezona bliži kraju, timovi iz zone opstanka „dominiraju“, kvote skaču i padaju vrtoglavo, a Javor se izdigao sa sedam bodova u poslednje tri utakmice.
Spartak je vezao četiri poraza, od Mladosti, Napretka i Partizana pre ove utakmice. Tri od četiri ekipe rivala Subotičana bili su „davljenici“
„Zato je ova naša Superliga jako zanimljiva. Vidimo kako ekipe dobro igraju i na kraju ćemo se mi boriti za opstanak. Stvarno ima 5-6 ekipa koje su bile u dnu, a igraju neverovatan fudbal i mene raduje što je naša liga zbog toga toliko jaka. Mi imamo problem sa vremenskim uslovima u poslednje četiri utakmice, vetar je protiv nas, i kako god da se okrenemo, on ide protiv nas i nije nam lako, ali barem imamo dovoljan broj bodova. Nadam se da će prestati da duva, biće nam lakše“, bio je ironičan Buač u izjavi za Arenasport.
POSLE 20 DUGIH GODINA: Betis ima sve u svojim rukama i nalazi se nadomak plasmana u Ligu šampiona
ANDALUŽANI samouvereno drže peto mesto koje vodi u Ligu šampiona, a priliku da se još više približe evropskoj eliti imaće večeras na "Kartuhi" gde će od 20 časova ugostiti Elče.
12. 05. 2026. u 07:40
A NA MARAKANI... Vladimir Putin bira predsednika FK Crvena zvezda!
Izbori za predsednika fudbalskog kluba Crvena zvezda došli su na red, a oni donose i neke zanimljivosti.
11. 05. 2026. u 12:23
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)