PAUNOVIĆ NADMUDRIO RUNIJA: Reding bolji od Derbija, prekinuta serije bez pobede

05. 04. 2021. u 18:20

FUDBALERI Redinga prekinuli su seriju od četiri meča bez pobede, pošto su savladali Derbi Kaunti sa 3:1 na svom terenu u 40. kolu Čempionšipa.

ПАУНОВИЋ НАДМУДРИО РУНИЈА: Рединг бољи од Дербија, прекинута серије без победе

Odmerio je Veljko Paunović snage sa velikim Vejnom Runijem i iz tog duela je izašao trijumfalno.

Domaći su u najboljem mogućem trenutku stigli do prednosti. Igrao se prvi minut sudijske nadoknade u prvom delu susreta kada je Elise pogodio za vođstvo tima sa "Madejski" stadiona.

Nastavio je Reding da napada i u nastavku utakmice, pa je prednost u 57. minutu povećao Puškaš. Ipak, gosti nisu pomišljali na predaju i uspeli su da smanje rezultat u 79. minutu kada je mrežu domaćih zatresao Lorens.

Do kraja utakmice viđen je još jedan pogodak. U strelce se u 84. minutu upisao Lukas Žoao kome je to bio 18. gol u Čempionšipu.

Reding je sada na šestom mestu na tabeli sa 66 bodova, dok je Derbi na 19. poziciji sa 43.