KAKAV KIKS BORJANA: Kanada razbila Bermude, a golman Zvezde primio nešto što se ne viđa svaki dan (VIDEO)

26. 03. 2021. u 08:42

REPREZENTACIJA Kanade deklasirala je u Edmontonu selekciju Bermuda rezultatom 5:1, u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

КАКАВ КИКС БОРЈАНА: Канада разбила Бермуде, а голман Звезде примио нешто што се не виђа сваки дан (ВИДЕО)

Domaćin je od početka imao inicijativu, stvarao šanse i rezultat bi mogao da bude još ubedljiviji, da golman Crvene zvezde na golu "selekcije javorovog lista" nije napravio katastrofalnu grešku i vratio goste u igru, kada su smanjili na 3:1.

Preciznije, kapiten srpskog šampiona je odbranio centaršut, koji nije bio naročito silovit, ali mu je lopta ispala. Tu se zatekao reprezentativac Bermuda Kejn Kriklou i rutinski zatresao mrežu.

Uprkos tome, Kanađani su do kraja meča postigli još dva gola i ubedljivo slavili.

Kajl Larin je bio trostruki strelac za Kanadu (19, 27, 69), upisao se i Riči Lareja u 53. minutu, da bi Korbni postavio konačan rezultat u 81. minutu.

Na 1:06 snimka pogledajte gol koji je Borjan primio.