USPEŠAN DEBI KRSTAJIĆA: TSC pobedio Vojvodinu

05. 02. 2021. u 18:50

PREMIJERA prolećnog dela šampionata Srbije u fudbalu, lige koja iz neutvrđenih razloga ima prefiks Super, protekla je u znaku gostiju iz Bačke Topole koji su savladali domaću Vojvodinu sa 1:0.

УСПЕШАН ДЕБИ КРСТАЈИЋА: ТСЦ победио Војводину

Na poluvremenu je došlo do incidenta između trenera domaćih Nenada Lalatovića i sudije meča Srđana jovanovića koji je rešen u korist arbitra sa 2:o u žutim, odnosno 1:0 u crvenim kartonima dodeljenim kontroverznom šefu struke stare novosadske dame.

Strelac jedinog pogotka na meču bio je Marko Petković u 30. minutu. Ovo je bio treći uzastopni trijumf gostiju iz Bačke Topole posle koga su izbili na sedmo mesto tabele sa 30 bodova. Vojvodina ostaje treća sa 42 boda.

U subotu je na programu još pet mečeva, uključujući i susret Partizana i Napretka, dok će nedeljni program otvoriti matine Crvene zvezde u Novom Pazaru.