SKANDALOZNA KORONA ŽURKA: Albanac sa Kosova i Metohije proslavio rođendan u društvu gomile starleta i misica
LIRIM KASTRATI, Albanac iz metohijskog sela Ogošte kraj Kosovske Kamenice, izazvao je skandal u Hrvatskoj pošto je organizovao korona žurku za svoj 22. rođendan.
Foto: Printskrin Instagram
Prošlogodišnje pojačanje zagrebačkog Dinama od samog dolaska na Maksimir izaziva skandale, već je jednom bio kažnjen zbog kršenja klupske discipline, a ovaj novi incident mogao bi da ga košta i dela godišnje plate od 360.000 evra.
Najgore od svega je što Kastrati misli da nije uradio ništa loše, iako se pod pritiskom kluba izvinio za incident.
- Lirim Kastrati je sinoć u kući koju koristi imao proslavu rođendana, na kojoj su učestvovali njegova devojka i desetak prijatelja. Žurka je završila nešto iza ponoći. Iako smatra da nije napravio ništa loše niti će proslava rođendana uticati na njegovu pripremu za trening i utakmice, Kastrati izražava žaljenje ako su objave s društvenih mreža i tekstovi o tome objavljeni u medijima izazvali neugodnosti za klub. Dinamo će analizirati konkretnu situaciju i činjenice posle čega ćemo u skladu s utvrđenim doneti adekvatne odluke - navodi se u saopštenju kluba sa Maksimira.
Kastratijeva devojka je Anđela Šimac, hrvatski fotomodel za kupaće kostime i intimni veš koja je objavom videa sa žurke na Instagramu i otkrila da je na njoj bilo kršenja epidemioloških propisa.
Na videu koji je ona postavila vidi se da nije bilo desetak nego najmanje 15 ljudi, uključujući i Di-Džeja, a među "zvanicama" mogla se videti i bivša mis Hrvatske Stela Opančar, koja je navodno bila u vezi sa svetski poznatim čelistom Stjepanom Hauserom.
Preporučujemo
VELIKO IZNENAĐENjE U PREMIJER LIGI: VBA šokirao Vulverhemtpon i stigao do druge pobede
16. 01. 2021. u 15:59
VELIKA GLAVOBOLjA ZA STANOJEVIĆA: Povredio se pouzdani defanzivac crno-belih
16. 01. 2021. u 14:10
LjUBAVNA PRIČA SA NESRETNIM KRAJEM: Ne pomaže ništa, Ozil raskinuo sa Arsenalom...
16. 01. 2021. u 13:17
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (5)