ARSENAL PORAŽEN U DERBIJU ZAČELJA: Barnli savladao "topdžije", Lester ubedljiv!

13. 12. 2020. u 22:14

Dve utakmice odigrane su u večernjim satima u okviru 12. kola Premijer lige. Iznenađenje smo videli u Londonu.

АРСЕНАЛ ПОРАЖЕН У ДЕРБИЈУ ЗАЧЕЉА: Барнли савладао топџије, Лестер убедљив!

Arsenal je dočekao Barlni u derbiju začelja tabele. Barlni koji je do sada ostvario samo dve pobede savladao je petnaestoplasirani Arsenal koji je u seriji od pet mečeva bez pobede.

Zbog nesportskog ponašanja, oštrog starta i tuče isključen je Granit Džaka u 58. minutu. Jedini gol postigao je Pjer Emerik Obamejang, ali je na nesreću navijača Arsenala lopta završila u mreži domaćina.

Loptu iz kornera Obamejang je vrhunski sproveo u svoju mrežu.

U drugom meču sastali su se Lester i Brajton, a domaćin je u potpunosti opravdao ulogu favorita. Prvi gol postigao je Medison u 27, minutu, potom je Vardi u 41. povisio na 2:0, a drugim golom na meču Medison postavlja konačnih 3:0 u 44. minutu.