SUPERLIGA: Radnički se mučio, ali slavio, Voši derbi Vojvodine, slavili Rad i Pazar!

A. Ilić

12. 12. 2020. u 16:00

ZAVRŠENI su mečevi Superlige Srbije koji su otpočeli u terminima od 14 časova

СУПЕРЛИГА: Раднички се мучио, али славио, Воши дерби Војводине, славили Рад и Пазар!

Spartak je dočekao Vojvodinu u derbiju Vojvodine, izabranici Nenada Lalatovića dobili su meč minimalnim rezultatom 1:0. Jedini gol postigao je Miodrag Gemović u 50. minutu.

U derbiju začelja Mačva je dočekala Rad (0:1). U samoj završnici meča domaćin je imao inicijativu, ali su do vođstva došli igrači gostujućeg tima. Nakon centaršuta Uroš Damjanović bio je najviši u skoku i doneo je radost svom timu.

U Nišu je Radnički dočekao Zlatibor iz Čajetine (2:1). Najavio je trener Nišlija Vladimir Gaćinović da neće biti lako i nije bilo.

Petar Đuričković je sjajnim golom doneo prednost Radničkom, a Ifet Dakovac je u   54. minutu izjednaio.

Ponovo je Petar Đuričković bio heroj Nišlija, šutirao je nisko, sa preko 25 metara za pobedu Radničkog.

U Novom Pazaru domaćin je savladao Metalac 1:0, a strelac gola bio je Almir Aganspahić u 47. minutu