ŠALKE DONEO ODLUKU: Otkaz Ibiševiću, suspenzija za dvojicu igrača
ŠALKE je doneo odluku šta će uraditi sa Vedadom Ibiševićem nakon što se ovaj potukao sa pomoćnim trenerom.
Foto: EPA-EFE/Lukas Schulze/POOL
Fudbaler iz Bosne i Hercegovine će dobiti otkaz, a ugovor sa njim će biti raskinut poslednjeg dana 2020. godine.
Nema sumnje da tim iz Glezenkirhena želi što pre da zaboravi ovu godinu. Ekipa je ostvarila samo jedan trijumf od februara i to u Kupu protiv niželigaša. Ne treba onda mnogo da čude da se dešavaju i incidenti, prosto je tako kada ne ide onako kako treba, posebno klubu sa velikim renomeom u nemačkom fudbalu.
- I mi i Vedad imali smo drugačija očekivanja kada su u pitanju njegovi nastupi u Šalkeu. Iz naše tačke gledišta bolje je da prekinemo saradnju i rastanemo se na dobar način. Znam Vedada od ranije, njegove igračke i ljudske kvalitete, ali stvari u Šalkeu nisu bile dobre. Moram da naglasim da incident na treningu nije imao veze sa ovom odlukom, takve stvari se u fudbalu dešavaju - rekao je sportski direktor Šalkea, Johen Šnajder.
Nemački klub je odlučio da suspenduje Amina Harita koji se nije pozdravio sa trenerom prilikom izlaska iz igre u nedelju, a individualno će trenirati i Nabil Bentaleb, koji nije zadovoljio sportski sektor i najkasnije do juna sledeće godine napustiće klub.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
SKANDAL U BUNDESLIGI: Bosanac se potukao sa trenerom, prekinut trening
24. 11. 2020. u 09:37
KUP POMERIO IZVRŠNI ODBOR FSS: Tumbaković na tapetu zbog debakla za EP!
24. 11. 2020. u 20:41
ARGENTINAC NAJAVIO KRAJ: Sjajni napadač odlučio da stavi tačku na bogatu karijeru
24. 11. 2020. u 19:29
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)