BEN PIŠE ISTORIJU KOMORA: Fudbaler Zvezde pogodio i namestio u pobedi nad Kenijom (VIDEO)

15. 11. 2020. u 19:50

MNOGO puta je El Fardu Ben obradovao navijače Crvene zvezde, a sada vodi svoja Komorska Ostrva na korak od istorije.

БЕН ПИШЕ ИСТОРИЈУ КОМОРА: Фудбалер Звезде погодио и наместио у победи над Кенијом (ВИДЕО)

Njegova reprezentacija pobedila je Keniju sa 2:1, a fudbaler Crvene zvezde je postigao i namestio gol.

Posle ove pobede Komori se nalaze veoma blizu istorijskog plasmana na Afrički kup nacija.

Ben se u strelce upisao u 21. minutu, kada je ispratio centaršut saigrača i glavom pogodio mrežu Kenije.

Kenija je izjednačila u 36. minutu golom Klifa Najakeja, ali je već posle četiri minuta igre u nastavku Fais Matoir doneo 2:1 Komorima.

Benova selekcija se nalazi na prvom mestu sa osam bodova, tri više, ali i utakmicom više od Egipta. Kenija ima tri boda, dok je Togo na dnu tabele u grupi G sa jednim bodom.

U preostala dva kola Komorska Ostrva će igrati protiv Togoa na svom terenu i Egipta u gostima.

Ti dueli igraće se u martu 2021. godine.