HAMREN PLATIO CEH: Selektor Islanda podneo ostavku
SELEKTOR Islanda Erik Hamren podneo je ostavku nakon što ta država nije uspela da se plasira na Evropsko prvenstvo, saopštio je danas tamošnji fudbalski savez.
Foto: AP
Island je u četvrtak izgubio od Mađarske u baražu za plasman na EURO sa 2:1, iako je do 88. minuta vodio sa 1:0.
Fudbalski savez Islanda saopštio je i da će 63-godišnji Hamren voditi nacionalni tim još na predstojeće dve utakmice u Ligi nacija, protiv Danske i Engleske.
Selekcija Islanda je sa Hamrenom na klupi odigrala 26 utakmica i upisala devet pobeda, pet remija i 12 poraza.
Preporučujemo
ŠPANCI GA PREKRSTILI: Zvezdinog tinejdžera porede sa Džerdanom Šaćirijem!
14. 11. 2020. u 16:12
MESI IMA DVA USLOVA: Mančester siti favorit za potpis najboljeg igrača sveta, ali...
14. 11. 2020. u 14:54
TUGA I JAD SRPSKOG FUDBALA: Zaigraćemo na EP kad svi budu učestvovali
14. 11. 2020. u 14:47
NASTAVLjAJU SE PROBLEMI SLAVNOG ARGENTINCA: Dijego Armando u bolnici zbog koronavirusa
14. 11. 2020. u 14:15
JUNAJTEDOVA RENESANSA TRAJE OD PROŠLOG DUELA SA DANAŠNjIM RIVALOM: "Svrake" su upale u krizu iz koje će se teško izvući
NjUKASL dočekuje Mančester Junajted u sredu na Sent Džejmsovom parku u trenutku kada su gosti vezali 11 utakmica bez poraza u Premijer ligi.
04. 03. 2026. u 06:30
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (1)