FIORENTINA PRIJAVILA MILENKOVIĆA I VLAHOVIĆA: Srpski fudbaleri izazvali skandal u Italiji, napustili karantin da bi igrali za "orlove"
SRPSKI reprezentativci koji igraju za Fiorentinu Dušan Vlahović i Nikola Milenković su u ponedeljak uveče stigli iz Firence u Beograd gde u četvrtak treba da igraju meč baraža za Evropsko prvenstvo protiv Škotske.
Foto: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI
Njima je bilo zabranjeno da napuste Italiju po zdravstvenim protokolima koje je napravila ta zemlja.
Fiorentina je prijavila igrače Fudbalskom savezu, a radi se o još četiri igrača uz srpski dvojac. To su Čileanac Erik Pulgar, Urugvajac Martin Kaseres, Argentinac Lukas Martines Kuarta i Marokanac Sofjan Amrabat.
U prijavi Fiorentina navodi da su ovi igrači bili pod pritiskom svojih saveza da dođu na reprezentativne obaveze.
Preporučujemo
SRBIJA JAČA ZA MILENKOVIĆA I VLAHOVIĆA: Fiorentinin dvojac igra protiv Škotske
09. 11. 2020. u 22:34
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
TRAMP "AMINOVAO", CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne
Otkako je počeo rat u Ukrajini, najnovije vesti vezane za Rusiju, a da nisu sa samog ratišta, ili, kako to Ruska Federacija zove "prostora na kome se odvija Specijalna vojna operacija", uglavnom su Ruse nervirale zbog sankcija, ali poslednje su - prilično neverovatne.
09. 12. 2025. u 13:36
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)