SUPERLIGA SRBIJE: Lalatović ušao u istoriju Vojvodine, Rad nastavio crnu seriju, Inđija slavila protiv Bačke

25. 10. 2020. u 16:41

FUDBALERI Vojvodine pobedili su Zlatibor u gostima sa 2:0 u 12. kolu Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Лалатовић ушао у историју Војводине, Рад наставио црну серију, Инђија славила против Бачке

Moraće Nenad Lalatović da zahvali Nikoli Drinčiću što mu je omogućio da uđe u istoriju kluba iz Novog Sada. On je ostvario 61. trijumf kao trener "lala".

Lalatović se tako izedjnačio u tom segmentu sa legendarnim Gustavom Lehnerom koji je to učinio na 29 mečeva više.

Drinčić je poslao pravi "projektil" u mrežu rivala u 58. minutu, da bi konačan rezultat postavio Nikola Andrić 20 minuta kasnije.

Rad je nastavio sa lošim igrama u gostima. "Građevinari" su poraženi u Novom Pazaru od istoimenog rivala sa 2:1, a ovaj meč je obeležio fudbaler domaćih Abdulaj Sise. Prvi gol za Novi Pazar bio je delo Nikčevića.

On je najpre postigao auto gol, a potom se iskupio i ispotavilo se doneo pobedu svom timu.

Inače, Radu je ovo bio 22. vezni poraz na gostovanjima.

Pobedu su ostvarili i fudbaleri Inđije. Oni su slavili u derbiju seveta Vojvodine protiv Bačke u gostima sa 2:1.

Gol za tim iz Bačke Palanke je postigao Zličić, dok su strelci za ekipu Dejana Čelara bili Nešković i Obradović.