"NOVOSTI" SAZNAJU: Partizan dobio veliko pojačanje, reprezentativac Mađarske zadužio crno-beli dres
BILO je najavljeno, a sada je zvanično. Filip Holender je novi fudbaler Partizana.
Foto: EPA-EFE/ BORIS PEJOVIC
Crno-beli su tako u finišu prelaznog roka dobili veliko pojačanje.
Reprezentativac Mađarske može da igra na obe krilne pozicije, a u redove kluba iz Humske dolazi kao zamena za Đorđa Ivanovića koji je pojačao ljubljansku Olimpiju.
U Partizan stiže na pozajmicu godinu dana, za koju je klub iz Humske platio Luganu 50.000 evra, sa mogućnošću otkupa koji iznosi 450.000 evra.
Holender u Partizan dolazi iz švajcarskog Lugana. Ovaj 26-godišnjak se 2013. godine preselio iz rodnog Kragujevca u Honved. Najpre je igrao za mlađe kategorije tog kluba, a onda je nakon šest godina u seniorskom timu pojačao Lugano.
Za reprezentaciju Mađarske odigrao osam utakmica, dok je četiri nastupa upisao za mladu selekciju naših severnih komšija.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
PARTIZAN NAGRAĐUJE NAJVERNIJE: Od četvrtka kreće prodaja sezonskih ulaznica
30. 09. 2020. u 17:51
VEČITI DERBI PRED NAVIJAČIMA: Evo šta o tome kaže Predrag Kon!
30. 09. 2020. u 13:48 >> 13:54
PARTIZAN SE KOCKAO I SLAVIO: Loše poluvreme crno-belih, pa buđenje, a onda drama
28. 09. 2020. u 17:30 >> 19:51
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (2)