NEVEROVATAN TRANSFER: Iz Proletera u AEK
TRUD , rad i upornost se isplate.
Foto: Privatna arhiva
Dokaz da je to tako je mladi fudbaler Proletera Petar Karaklajić (20).
On je svojim sjajnim partijama u dresu srpskog kluba skrenuo pažnju mnogih klubova, kako u Srbiji, tako i u inostranstvu.
A, prava ponuda je stigla iz Grčke. Tačnije iz AEK-a, kluba u kom će karijeru nastaviti ovaj perspektivni igrač. On je, u društvu svog menadžera i bivšeg kapitena Crvene zvezde Dejana Milovanovića potpisao petogodišnji ugovor sa timom iz Atine.
Očekuje se da Proleter u narednom periodu doživi još promena u igračkom kadru.
Preporučujemo
ALEKSA PEJIĆ POSLE USPEŠNE SEZONE: Stižu ponude, velika želja mi je dres Srbije
11. 07. 2020. u 11:50
Eho virusa korona u Zvezdi: Cela ekipa novosadskog Proletera na testiranju
22. 06. 2020. u 19:23 >> 15:48
KAKO BEZ PAVLOVIĆA? Milanu će se mučiti bez najboljeg defanzivnog igrača na veoma teškom gostovanju
POSLE novog kiksa protiv tima iz donjeg dela tabele (remi sa Violom), Milan se suočava sa još jednim ozbiljnim izazovom u borbi za Skudeto, pošto ga čeka kratko, ali neugodno gostovanje evropskom pretendentu Komu koji ga večeras dočekuje na "Đuzepe Singalji" (20.45).
15. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
ŠTA URADITI SA STAROM IKONOM KAD KUPITE NOVU: Teolog dao odgovor - jedno nipošte NE bi trebalo činiti
U DOMOVIMA pravoslavnih vernika ikona zauzima posebno mesto, ne samo kao ukras već kao svetinja. Zato se često postavlja pitanje šta učiniti sa starom ikonom kada nabavimo novu i kako se prema njoj odnositi na dostojanstven način?
15. 01. 2026. u 07:43
Komentari (0)