ZVEZDA NAŠLA POJAČANJE U SUPERLIGI? Stiže hit sa juga Srbije?
CRVENA zvezda već radi na pojačanjima za nastavak sezone.
Foto: Č. Vuković
Šampion Srbije nalazi se među najozbiljnijim kandidatima da u januarskom prelaznom roku dovede Daglasa Ovusua.
Kako saznaje Meridian sport, crveno-beli žele da reše problem na krilnim pozicijama dovođenjem internacionalca iz Gane, koji blista u surduličkom Radniku.
Ipak, problem bi moglo da predstavlja obeštećenje, s obzirom da je klub sa juga Srbije nedavno odbio 2.500.000 evra od egipatskog Al Ahlija za Ovusua.
Pitanje je da li Crvena zvezda želi toliko da se isprsi za igrača iz Superlige Srbije, iako ima nesporan kvalitet i veliki potencijal.
Svoj sud daće i Dejan Stanković, novi trener srpskog prvaka, pred kim je izuzetno zahtevno proleće.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)