CEO REGIONI U NEVERICI! Dinamo Zagreb doveo igrača iz prve postave Milana

Новости онлине

05. 09. 2025. u 07:52

BOMBA u Zagrebu!

ЦЕО РЕГИОНИ У НЕВЕРИЦИ! Динамо Загреб довео играча из прве поставе Милана

Foto EPA

Kako je naveo najpoznatiji fudbalski transfer insajder Fabricio Romano Ismael Benaser je došao u prestonicu Hrvatske da potpiše ugovor sa Dinamom. 

Dugogodišnjeg veziste Milana igra na poziciji zadnjeg veznog spreman je za pozajmicu u Zagreb. Počeo je karijeru u Ariesu, a rano ga je kupio Arsenal. Odatle je otišao na pozajmicu u francuski Tur, pa u Empoli gde je igrao sjajno dve sezone. Od 2019. je u Milanu, a prošlu polusezonu je proveo na pozajmici u Olimpiku iz Marseja.

Inače, bio je standaradan u ekipi Milana sve do prošle sezone, a nakon samo osam mečeva u prvom delu sezone on je promenio sredinu i u potrazi za minutima otišao u Marsej. Sada je u Dinamu. Bio je mladi reprezentativac Francuske, a onda je rešio da igra za Alžir i za severnoafruičku selekciju je na 51 meču dao tri gola.

Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno

CELA BOSNA U ŠOKU! Evo šta je uradio Jusuf Nurkić kad je čuo da je sa suprugom poginuo srpski sveštenik Nenad Mitrić, a troje dece povređeno

Srpska pravoslavna crkva ostala je zatečena kada su se pojavile vesti da je njen sveštenik Nenad Mitrić, sa suprugom Nedeljkom, poginuo u teškoj saobraćajnoj nesreći, a da je tom priliom povređeno njihovo troje vrlo mlade dece. Ta vest je stigla i do NBA lige, do tamošnjeg asa Bosne i Hercegovine, Jusufa Nurkića.

04. 04. 2026. u 18:06

Komentari (0)

ČETIRI GODINE POSLE RAZVODA: Šta je rekla Danica- srela se sa Lazarom