SADA SLEDI CRVENA ZVEZDA: Veljković se emotinom porukom oprostio od Verdera

Srpski fudbaler Miloš Veljković oprostio se od Verdera, pošto će od naredne sezone nositi dres Crvene zvezde.

САДА СЛЕДИ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Вељковић се емотином поруком опростио од Вердера

Foto: Profimedia

Veljković je u intervjuu za Bild govorio o svoim periodu koji je proveo u Verderu. 

- Trenutno se osećam tužno jer se jedan prelep period života bliži kraju. U Verderu sam stekao fudbalsko ime. Bilo u Bazelu ili u mom selu u Srbiji, ljudi su pratili mečeve Verdera zbog mene i formirala prava mala zajednica Verderovih navijača. Ponosan sam kada vidim koliko sam utakmica odigrao za Verder - kaže Miloš Veljković.  

Srpski fudbaler je otkrio koga je ubedio da pređe u Crvenu zvezdu, što će biti njegov naredni klub. 

- Cela porodica mi navija za Zvezdu i uvek mi je bio san da obučem njen dres. Zaigrati sa Zvezdom makar jednu utakmicu u Ligi šampiona bi bilo ostvarenje sna i zaokružio bih karijeru.

Na kraju je rekao šta će najviše pamtiti iz perioda koji je proveo u Bremenu. 

- Legendarni meč u Dortmundu kada smo preokrenuli u nadokandi vremena. Pamtiću utakmicu u Berlinu kada nas je 20.000 navijača slavilo kao da smo osvojili Kup Nemačke. Pamtiću ulazak iz Cvajte u Bundesligu. I ispadanje naravno. Pamtiću i neke golove koje sam postigao… Škorpin protiv Augzburga pogotovo. I sam sebe sam tada iznenadio - zaključio je srpski fudbaler.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“ 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Konkurs je otvoren: ko zakasni – ostaje bez šanse za ROMA Company subvencije