"BIĆE MI LAKŠE UZ PODRŠKU SA TRIBINA" Šerif Endiaje ukrotio Kraguječane, želi nastavak impresivnog niza
Fudbaleri Crvene zvezde će u subotu 8. februara od 16 časova, ugostiti ekipu Radničkog 1923 na stadionu "Rajko Mitić" u okviru 22. kola Superlige Srbije.
FOTO: FK Crvena zvezda
Napadač Zvezde - Šerif Endiaje, biće posebno motivisan za ovu utakmicu jer je na prethodna dva susreta sa Kragujevčanima na Marakani postigao po dva gola.
Senegalski napadač je na poslednje dve utakmice protiv Radničkog iz Kragujevca na Marakani postigao po dva gola u ubedljivim pobedama Crvene zvezde.
Prvi put je bio dvostruki strelac u pobedi crveno-belih od 5:0 u 26. rundi prošlosezonske Superlige Srbije. Potom je u istom ritmu nastavio i na utakmici plej-ofa, kada je u neizvesnom meču koji je završen rezultatom 3:2, postigao dva gola.
Njegov niz efikasnosti protiv kragujevačke ekipe bi mogao da se nastavi već u subotu, a nema sumnje da bi pred velikim brojem navijača to bilo izuzetno značajno za reprezentativca Senegala.
Ove godine ekipa Vladana Milojevića igra izuzetno, te se nalazi u sjajnoj formi. Blizu su dostignuća od 100 golova u sezoni na takmičarskim mečevima. Tome naravno u velikoj meri doprinosi Šerif Endiaje, koji je ove takmičarske godine zatresao protivničke mreže čak 15 puta.
- Čeka nas važna utakmica u subotu protiv Radničkog. Najbitnije je da pobedimo i da nastavimo niz dobrih igara, naravno bio bih srećan kada bih uspeo da nastavim tradiciju iz prethodne dve utakmice. Daću sve od sebe da ponovim dobru partiju i upišem se u listu strelaca, a sigurno da će mi biti dosta lakše ako budemo imali veliku podršku naših navijača sa tribina Marakane - rekao je Endiaje.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
NBA "LUDNICA"! Šok-transfer Luke Dončića je "ništa" naspram onog što se sprema!
05. 02. 2025. u 14:38
POKAZUJE SVOJ RASKOŠNI TALENAT: Drugi pik sa prošlogodišnjeg drafta bi mogao biti zvezda tima u budućnosti!
OČEKUJEMO dobro izdanje Aleksa Sara na večerašnjem susretu Vizardsa i Lejkersa koji ukrštaju koplja u Vašingtonu sat vremena posle ponoći.
30. 01. 2026. u 12:30
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)