NEĆE GA NI ARAPI: Nejmar neće biti registrovan za drugi deo sezone u Saudijskoj Arabiji

Новости онлине

17. 01. 2025. u 08:30

Trener Al Hilala Žorž Žesus rekao je da Nejmar neće biti registrovan za drugi deo sezone u šampionatu Saudijske Arabije, ali nije potvrdio da će Brazilac uskoro napustiti klub.

НЕЋЕ ГА НИ АРАПИ: Нејмар неће бити регистрован за други део сезоне у Саудијској Арабији

FOTO: Tanjug/AP

- Nejmar neće biti registrovan za drugi deo šampionata. Može da igra za nas u Azijskoj ligi šampiona. Saudijska liga je jedna od najboljih liga na svetu. Nejmar ne može da nastavi da se razvija do nivoa na koji smo navikli. Stvari su mu, nažalost, postale teške - rekao je portugalski stručnjak posle pobede nad Al Fatehom (9:0) u kojoj je jedan od golova dao i Sergej Milinković-Savić.

twitter / baytAlhilal

Nije želeo Žesus da potvrdi da će Nejmar (32) uskoro napustiti klub.

- On još uvek ima ugovor sa Al Hilalom i možda će morati da odluči o svojoj budućnosti. Ne znam ništa o Nejmarovoj budućnosti. Dostupno mesto na listi za drugi deo sezone rezervisano je za igrača rođenog 2003. godine ili kasnije. Trenutno tražimo krilo da popunimo ovu poziciju - rekao je Žesus.

Nejmar je u avgustu 2023. godine za 90 miliona evra prešao iz Pari Sen Žermena. On je tešku povredu kolena doživeo u oktobru igrajući za reprezentaciju Brazila. Prošle sezone je zbog problema sa povredama odigrao samo tri meča za Al Hilal, a ove sezone nijedan.

U odsustvu Nejmara u dresu Al Hilala zablistao je Aleksandar Mitrović. Kapiten reprezentacije Srbije je u prethodne dve sezone dao 60 golova za Al Hilal na 67 utakmica u svim takmičenjima, ali trenutno je i on na pauzi zbog povrede, očekuje se da se vrati na teren za tri nedelje.

Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TRAMP AMINOVAO, CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne