SADA JE SVE JASNO! Evo zašto je Vladan Milojević poslao "dete" da brani na meču Zvezda - Štutgart
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević dao je izjavu neposredno pred početak utakmice protiv Štutgarta u 5. kolu Lige šampiona i objasnio zašto se odlučio da Ivan Guteša danas stoji na golu crveno-belih.
Foto: Profimedia
Milojević je iznenadio sa odabirom golmana za ovaj meč, pošto je izabrao mladog Ivana Gutešu koji je izvorno treći golman crveno-belih.
- Problem je sa golmanom. Glazer stvarno neće moći. Očekujemo ga za nekih 10 dana da će se vratiti - rekao je Milojević, pa dodao:
- Opredelili smo se za Gutešu, bez obzira što je i Marko dobar golman. Imao je povredu protiv OFK Beograda kada nije branio. Guteša je naše dete, iz omladinske škole, vredan je, radi. To je za svaku pohvalu. Pohvalićemo se da dobro radimo. Imamo poverenje u sve igrače i ovog puta smo se opredelili da šansu damo mladom Guteši - rekao je Milojević.
BONUS VIDEO: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
Preporučujemo
HAOS: "Delije" prebile navijače Štutgarta pred utakmicu Lige šampiona u Beogradu (VIDEO)
27. 11. 2024. u 14:21
"OVO JE NEDOPUSTIVO!" Nemci šokirani spoznajom da ovako nešto postoji usred Zagreba
27. 11. 2024. u 17:58
ZVEZDA NASTAVLjA DA SANjA U LIGI ŠAMPIONA! "Petarda" na Marakani! Zvezda razbila Štutgart u "param parčad"! (VIDEO)
27. 11. 2024. u 20:41 >> 19:35
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)