KAKAV MEČ! SAD jedva ''preživeo'' Južni Sudan, tripl-dabl novog košarkaša Partizana
Košarkaški SAD uspeli su da savladaju Južni Sudan uz dosta muke sa 101:100.
Foto: Profimedia
Imali su Sudanci i šut za pobedu pri rezultatu 101:100 ali je novo pojačanje crno-belih Karlik Džons promašio.
To ne umanjuje njegov fantastičan nastup. Naime, novi as crno-belih zabeležio je tripl dabl (15 poena, 11 skokova i 11 asistencija).
Ovo sigurno može da raduje navijače Partizana, koji su gledali majstorije Džonsa protiv najboljih košarkaša na planeti - Lebrona Džejmsa, Stefa Karija i družine.
BONUS VIDEO: PLAVŠIĆ NAKON PORAZA OD AMERIKE: Kako je čuvati Lebrona i ko ga je najviše impresionirao od Amera
Preporučujemo
BUDUĆNOST NASTAVLjA SA POJAČANjIMA: Podgoričani doveli dobro poznato ime
20. 07. 2024. u 12:50
RIVAL SRBIJE U VELIKIM PROBLEMIMA: NBA as propušta Olimpijske igre u Parizu
20. 07. 2024. u 08:42
SPREMA SE VELIKI SPEKTAKL: Panatinaikos i Partizan pred 80.000 ljudi?!
18. 07. 2024. u 19:19
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)