FRANCUZI ŽELE GLAZERA: Evo koliko je član Lige 1 spreman da plati za golmana Crvene zvezde
GOLMAN Crvene zvezde Omri Glazer pokazao je da su crveno-beli pogodili kada su na leto odlučili da plate 1.200.000 evra Hapoel Ber Ševi i dovedu ga u Beograd.
FOTO: FK Crvena zvezda
Izraelac je pokazao kvalitet, posebno na utakmicama Lige šampiona i otuda ne čudi što ponude stižu za ovog 28-godišnjaka.
Kako prenosi "Mozzartsport" za sada je najkonkretniji Strazbur koji je navodno sprema za plati 3.500.000 evra za prvog čuvara mreža Crvene zvezde.
Ipak, ta ponuda nije zadovoljavajuće za čelnike crveno-belih koji veruju da bi za Glazera mogli da dobiju 5.000.000, pa čak i 6.000.000 evra.
Ostaje je da se vidi da li će neko poslati ponudu koja odgovara svim stranama, ili će reprezentativac Izraela i u narednoj sezoni čuvati gol kluba sa stadiona "Rajko Mitić".
Glazer je ove sezone branio na svih šest utakmica Lige šampiona, dok je u prvenstvu 31 put bio među stativama.
BONUS VIDEO: ERUPCIJA ODUŠEVLjENjA NA "MARAKANI": Gol kojim je Zvezda povela u Kup derbiju
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KONAČNO! TIJANA BOŠKOVIĆ! Legendarna odbojkašica po prvi put ove sezone oblači dres reprezentacije!
SELEKTOR Zoran Terzić uvrstio je Tijanu u sastav za večerašnji meč sa Nemačkom u okviru Lige nacije za odbojkašice koji će biti odigran u "Areni" od 20 časova.
11. 07. 2026. u 12:20
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)