BELINGEM NAPAO SUDIJE, ISKLJUČEN, SUSPENDOVAN: Evo kada se zvezda Reala vraća na teren
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Španije (RFEF) suspendovala je igrača Reala Džuda Belingema na dve utakmice zbog isključenja posle meča sa Valensijom.
Foto: Profimedia
Fudbaleri Valensije i Reala igrali su pre četiri dana bez pobednika, 2:2, u 27. kolu La lige.
Glavni sudija meča Hesus Hil Manzano pokazao je po završetku utakmice crveni karton engleskom fudbaleru, prenosi danas španska Marka.
Belingem je u 98. minutu pri rezultatu 2:2 postigao gol za Real, koji je poništen pošto je Manzano u toku akcije madridskog kluba svirao kraj meča.
Fudbaleri Reala su potom protestovali kod sudije, a španski mediji navode da je Belingem dobio crveni karton, jer je bio najagresivniji.
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Španije (RFEF) je u obrazloženju odluke navela da je Belingem kažnjen na osnovu odredbe "o neprimerenom ponašanju igrača prema sudijama, trenerima ili sportskim funkcionerima".
Engleski fudbaler će zbog suspenzije da propusti mečeve protiv Selte i Osasune u La ligi. Španski mediji navode da je Real najavio žalbu na suspenziju Belingema.
Bonus video Delije pozvale sve navijače - obuci crveno i belo za evroligaški derbi
Preporučujemo
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Ovo su Noletu uradili organizatori Indijan Velsa
06. 03. 2024. u 09:14
KATASTROFALNE VESTI ZA PARTIZAN! Jedan od najboljih igrača ne igra protiv Zvezde
06. 03. 2024. u 12:01
SRBIN TRENER OSIJEKA! Bivši šef stručnog štaba Crvene zvezde na klupi hrvatskog kluba
06. 03. 2024. u 08:42
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)