POČELA AMERIČKA FUDBALSKA LIGA: Inter Majami startovao pobedom, Mesi i Suarez kao iz dana u Barseloni (VIDEO)
Nova sezona američke profesionalne fudbalske lige (MLS) počela je u noći između srede i četvrtka pobedom Intera iz Majamija kod kuće nad Real Solt Lejk Sitijem (2:0).
Tanjug/AP
Strelci u pobedi Intera bili su Robert Tejlor u 39. minutu na dodavanje Lea Mesija, dok je asistent kod drugog gola, koji je postigao Dijego Gomez u 83. minutu, bio Luis Suarez.
Titulu prvaka MLS lige brani Kolumbus Kru, a u takmičenju će učestvovati veliki broj srpskih internacionalaca.
To su Ranko Veselinović (Vankuver), Dejan Joveljić i Novak Mićović (Los Anđeles Galaksi), Nemanja Radoja (Sporting Kanzas Siti), Marko Ilić (Kolorado), Jovan Mijatović i Strahinja Tanasijević (Njujork Siti) i Nikola Petković (Šarlot).
BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji...
Preporučujemo
DANAC JE OTPUSTIO TRENERA: Rus ima kvalitet da se nadigrava!
14. 02. 2024. u 08:16
OSTRVO ZAVIJENO U CRNO: Preminuo engleski fudbaler u 34. godini života
22. 02. 2024. u 08:26
KLOP ''ISPALIO'' BAJERN: Nakon Liverpula Nemac pravi godinu dana pauze
21. 02. 2024. u 14:46
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)