SUPERLIGA SRBIJE: Napredak i Spartak podelili bodove

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

12. 02. 2024. u 19:48

FUDBALERI Napretka i Spartaka odigrali su poslednju utakmicu 20. kola Superlige Srbije. U Kruševcu pobednika nije bilo, pošto je duel okončan rezultatom 1:1.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Напредак и Спартак поделили бодове

Prvo poluvreme bilo je dosta sadržanije od drugog. Gosti su do prednosti došl i u 18. minutu kada je Vladimir Prijović zatresao mrežu Vladimira Savića.

Već do odlaska na odmor tim Vladimira Gaćinovića je uspoe da poravna rezultat. Stefan Jovanović je sjajno ispratio centaršut Nikola Vukajlovića i udarcem glavom je doneo izjednačenje "čarapanima".

Tim Nenada Lalatovića je u drugom poluvremenu imao bolje šanse, no nisu uspeli da pronađu način za postizanje gola, pa ekipe podelile bodove.

Napredak je 11. na tabeli sa 22 boda, dok su Subotičani na 10. poziciji sa 26.

Kruševljani u narednom kolu gostuju Voždovcu, dok Spartak dočekuje lučansku Mladost.