U EVROPU SA TREĆE POZICIJE: Vojvodina promovisala novog trenera - Božidar Bandović: Voša je na pravom putu!
RADNO i strpljivo do trećeg mesta na tabeli i izlaska na evropsku scenu.
S.B.
To je, pored želje da se dogura do finala Kupa Srbije, ambicija fudbalera Vojvodine u prolećnom delu sezone koju su danas na predstavljanju novog trenera Božidara Bandovića, u svečanoj sali fudbalskog centra „Vujadin Boškov“, potvrdili i Ljubomir Apro, potpredsednik i Marko Jovanović, sportski direktor Novosađana.
- Čovek sam za visoke ciljeve i čast mi je voditi Vojvodinu koju svi zajedno u klubu želimo da vratimo na poziciju koja joj pripada - kaže trener Bandović, dodajući:
- Vojvodina je na pravom putu a potrebno nam je strpljenje i predan rad da ostvarimo ambicije. Suština je u neprestanom dokazivanju i na tom polju nema problema, jer ćemo raditi da budemo rezultatski stabilan klub na željenoj poziciji. Jedino merilo je teren, treninzi i utakmice na kojima moramo davati sve od sebe da uz podršku navijača ostvarimo namereno. Prvi utisci o klubu, od rukovodstva do profesionalnog pogona su izvanredni i upravo zato namera je da lepršavom igrom i rezultatom, zasnovanom na radu, disciplini i volji, ne odustajemo do ostvarenja cilja.
Preporučujemo
ŠOK! Reprezentativac Hrvatske u vaterpolu osuđen na šest meseci zatvora
13. 02. 2026. u 09:22
IZNENAĐENjE U DALASU! Miomir Kecmanović posle preokreta izbacio Amerikanca
13. 02. 2026. u 09:10
(NE)OČEKIVAN TRANSFER NA MARAKANI! Nigerijac potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom
13. 02. 2026. u 09:02
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)