MOŽDA IPAK NIJE DO TRENERA? Čukarički očitao lekciju Radničkom na Čairu, Đorđević debitovao porazom

A. I.

26. 11. 2023. u 16:53 >> 16:55

FUDBALSKI klub Radnički poražen je u 15. kolu Superlige Srbije od Čukaričkog na stadionu Čair rezultatom 2:0 (0:0)

МОЖДА ИПАК НИЈЕ ДО ТРЕНЕРА? Чукарички очитао лекцију Радничком на Чаиру, Ђорђевић дебитовао поразом

Radnički iz Niša je pred reprezentativnu pauzu promenio trenera, ali je upisao osmi poraz u sezoni.

Nikolu Trajkovića je na klupi "Reala sa Nišave" zamenio Slavoljub Đorđević. Imao je dve nedelje nekadašnji trener omladinaca Crvene zvezde da uigra tim, ali ne može se reći da je u tome uspeo.

Na debiju je ekipa Čukaričkog gostovala na Čairu, gosti iz Beograda ne samo da su slavili, već su prikazali znatno ubedljiviju i kvalitetnuiju igru od Nišlija.

Iako se na poluvremenu otišlo bez golova. Već u 48. minutu Đorđe Ivanović zatresao je mrežu Dragana Rosića.

Konačan rezultat postavio je u 77. minutu Stefan Kovač.

Osam šuteva ukupno uputio je Radnički, naspram 23 Beograđana. Nišlije nijednom nisu šutirale u okvir gola, dok su igrači u crnim dresovima to učinili osam puta.

Čukarički se nakon ove pobede nalazi na sedmom mestu, prekinuli su "brđani" seriju od šest mečeva bez pobede, dok se Radnički nalazi na 14. poziciji, sa utakmicom manje i dva boda više od Železničara iz Pančeva.

BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda