LEKCIJA FUDBALA PARTIZANOVIH OMLADINACA: Crno-beli razbili rivala i zakazali duel sa Šerifom

25. 10. 2023. u 19:50

OMLADINCI FK Partizan ostvarili su ubedljivu pobedu u revnšu plej-ofa Lige šampiona protiv rumunske Krajoeve sa 4:0.

ЛЕКЦИЈА ФУДБАЛА ПАРТИЗАНОВИХ ОМЛАДИНАЦА: Црно-бели разбили ривала и заказали дуел са Шерифом

Crno-beli su trijumfovali u prvom meču kao gosti sa 1:0. Opravdali su ulogu favorita i u drugom meču i potpuno zasluženo i ubedljivo došli do naredne faze takmičenja u stazi šampiona.

Domaćin je fantastično otvorio duel, pošto je Bogdan Mirčetić u 8. minutu zatresao mrežu rivala. Već tada je bilo jasno da se gosti neće dobro provesti u Beogradu.

Mreža Krajove se u prvom poluvremenu nije više tresla, ali zato jeste u drugom i to tri puta. Najpre je u 52. minutu Ognjen Ugrešić duplirao vođstvo, da bi 10 minuta kasnije Petar Petrović povisio na 3:0. Konačan rezultat utakmice postavio je Dimitrije Janković.

Partizan će se u finalu staze šampiona u elitnom takmičenju sastati sa moldavskim Šerifom koji je sa ukupnih 6:0 bio bolji od kazahstanskog Turana.

BONUS VIDEO: Selektor fudbalera Srbije Dragan Stojković uputio Novostima čestitku za 70. rođendan