"ORLIĆI" SE OPORAVILI OD DEBAKLA: Srbija pobedila Severnu Irsku u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo

16. 10. 2023. u 22:34

MLADA fudbalska reprezentacija Srbije oporavila se od debakla od Engleske i pobedila je Severnu Irsku kao gost sa 2:1 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

ОРЛИЋИ СЕ ОПОРАВИЛИ ОД ДЕБАКЛА: Србија победила Северну Ирску у квалификацијама за Европско првенство

Odlično su izabranici Dušana Đorđevića otvorili utakmicu. Igrao se 15 minut kada je kapiten "orlića" Vladimir Lučić zatresao mrežu rivala posle sjajne solo akcije i doveo našu selekciju do prednosti.

Nije primljen gol mnogo uzdramo domaćina koji je krenuo po izjednačenje i do njega je stigao u 51. minutu kada je Kjaran Mekagin pogodio sa bele tačke.

Ipak, želela je Srbija pobedu i do njene je stigla u 82. minutu zahvaljujući Milošu Pantoviću koji je postavino konačan rezultat.

"Orlići" su sada treći na tabeli sa šest bodova koliko ima i drugoplasirana Engleska, na čelu je Ukrajina sa devet.

Srbija naredni meč igra protiv "gordog albiona" 18. novembra u Bačkoj Topoli na "TSC Areni".

BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona