MATIĆ DEBITOVAO U FRANCUSKOJ LIGI: Srbin i Ren ispustili pobedu sa igračem više

27. 08. 2023. u 15:54

Fudbaleri Rena i Avra odigrali su nerešeno 2:2 (2:1) u trećem kolu francuske Lige 1, a srpski fudbaler Nemanja Matić debitovao je za domaću ekipu odigravši svih 90 minuta.

МАТИЋ ДЕБИТОВАО У ФРАНЦУСКОЈ ЛИГИ: Србин и Рен испустили победу са играчем више

Srpski fudbaler Nemanja Matić bio je starter i odigrao je ceo meč, a u 75. minutu dobio je žuti karton.

Nekadašnji igrač Mančester junajteda, Nemanja Matić našao se u startnoj postavi Rena a u 75. minutu meča je dobio žuti karton.

Ren je dobro otvorio meč, već u 10. minutu meča se poveli preko Ludovika Blasa. Samo 14 minuta kasnije semafor je pokazivao rezultat 2:0. Činilo se da Ren i Matić na debiju za novi klub imaju sve u svojim rukama, međutim pred kraj prvog poluvremena gosti smanjuju na 2:1

Sve je delovao da će ovo biti laka tri boda za Ren, koji je od 62 minuta imao igrača više, posle drugog žutog kartona za Samjuela Grandsira.

Nisu tako mislili fudbaleri Avra, koji su 70. minutu došli do izjednačenje koje su uspeli da sačuvaju do kraja utakmice.

BONUS VIDEO: TREĆI ŠAMAR ŠAMPIONU: Ovako je Voždovac dao gol za 3:0 protiv Zvezde