LOTAR MATEUS BEZ DLAKE NA JEZIKU: Totenhem ucenio Bajern za Kejna!
LEGENDARNI nemački reprezentativac i nekadašnja zvezda Bajerna Lotar Mateus (62) u razgovoru za "Skaj" komentarisao je transfer napadača Harija Kejna (30) iz Totenhema u minhenski klub.
Foto: EPA
Kapiten engleske reprezentacije plaćen je 100 miliona evra.
- Vodeći ljudi Bajerna dugo su razmišljali o njemu. Bili su 100 odsto uvereni da je Kejn igrač koji im je potreban i zato su pomerili svoje granice. Totenhem je u takvoj situaciji možda malo ucenio Bajern. Još jedan milion više, pa još više. Nadam se da će se Kejn isplatiti.
Preporučujemo
"ŠTETA ŠTO JE IZMAKLA POBEDA..." Dušan Alimpijević nakon poraza Srbije od Turske
27. 02. 2026. u 22:40
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
"ALI, JA SAM AMER!", "NE, TI SI RUS! MARŠ ODAVDE!" Skandal! Zabranili mu da učestvuje na Svetskom prvenstvu!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" - šokirale su i Amerikance.
27. 02. 2026. u 13:48
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)