OFK VRŠAC POBEDIO ROMANTIČARE: Pripremni meč dva prvoligaša u korist gostiju

Jelena J. Baljak

13. 07. 2023. u 17:10

OFK Vršac ostvario je prvu pobedu u sklopu priprema za novu sezonu u Prvoj ligi Srbije.

ОФК ВРШАЦ ПОБЕДИО РОМАНТИЧАРЕ: Припремни меч два прволигаша у корист гостију

Na stadionu na Karaburmi savladali su sa 2:1 OFK Beograd, inače povratnika u ovaj rang takmičenja.

Pobedu su izvojevali dva minuta pre kraja regularnog dela utakmice, golom Pražića, koji je uspešno realizovalo akciju nakon slobodnog udarca.

Prethodno su vodili sa 1:0, kada je Braunović u 20. minutu zatresao mrežu protivnika. OFK Beograd je izjednačio u 57. minutu pogotkom iskusnog Kaluđerovića.

Za razliku od prošle utakmice sa rumunskim drugoligašem Vitorul Pandurijem, koja je završena sa 1:1, Vrščani su na ovom meču pokazali izrazitu ofanzivu. Imali su mnogo više gol-šansi.

Već u subotu, 15. jula, očekuje ih treći od ukupno šest pripremnih mečeva. Na Gradskom stadionu u Vršcu dočekaće još jednog rumunskog drugoligaša Dumbravicu. Meč počinje u 17.30 časova.