''ORLOVI'' BEZ NAPRETKA: Fudbaleri zadržali 25. mesto na FIFA rang-listi
Fudbalska reprezentacija Srbije zadržala je 25. mesto na najnovijoj rang-listi Međunarodne fudbalske federacije (FIFA), koja je objavljena danas.
FOTO: FSS
Srbija ima 1.539,03 boda. Selekcija Srbije je u odnosu na prethodnu listu izgubila 2,49 bodova, ali je zadržala 25. poziciju.
Prvo mesto na rang-listi FIFA i dalje drži selekcija Argentine, koja je sakupila 1.843,73 boda. Na drugoj poziciji je Francuska, a treća je reprezentacija Brazila.
Engleska je na četvrtoj poziciji, Belgija je peta, a Hrvatska je na šestom mestu. U top 10 nalaze se još Holandija, Italija, Portugalija i Španija.
Što se tiče rivala Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine, reprezentacija Mađarske je 36. selekcija sveta, dok je Crna Gora na 71. poziciji. Bugarska je na 77. mestu, dok je Litvanija 145. reprezentacija na rang-listi FIFA.
BONUS VIDEO: Partizan je šampion ABA lige
Preporučujemo
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Putin je danas otišao kod čoveka koji ga je učio o bitkama, evo šta se tamo desilo (VIDEO)
Najnovije vesti iz Ruske Federacije tiču se onoga što je uradio Vladimir Putin, predsednik Rusije.
27. 04. 2026. u 19:34
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)