''INVAZIJA'' SRBA U PANATINAIKOS: Nakon Mladenovića i Filip Đuričić pojačao grčkog velikana
Srpski reprezentativac Filip Đuričić potpisao je danas za Panatinaikos, potvrdio je grčki klub na zvaničnom sajtu.
Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije
Đuričiću je istekao ugovor sa Sampdorijom, te je kao slobodan igrač došao u redove vicešampiona Grčke.
Došao je na insistiranje srpskog trenera Ivana Jovanovića, koji je prošle sezone doveo do drugog mesta ovog grčkog velikana.
Đuričić je potpisao dvogodišnji ugovor sa klubom iz Atine.
BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez
Preporučujemo
"NEMA ŠANSE": Novak Đoković nije mogao da sakrije sreću zbog ovog poklona (VIDEO)
21. 06. 2023. u 20:26 >> 20:27
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)