TSC GOSTUJE NA "MARAKANI"! Lazetić: Zvezda pet godina nije izgubila na domaćem terenu, to je dokaz koliko su jaki
FUDBALERI TSC-a gostuju Crvenoj zvezdi u 10. kolu Mocart Bet Superligi Srbije, a trener tima iz Bačke Topole, Žarko Lazetić ističe da je meč sa crveno-belima i Partizanom praznik za svaki tim.
FOTO: M. Vukadinović
Bivši strateg Metalca veruje u lepu fudbalsku predstavu, kao i u to da će se njegovi izabranici na najvećem stadionu u zemlji predstaviti u najboljem mogućem izdanju.
- Igraćemo na fenomenalnom stadionu i na dobrom terenu protiv ekipe koja je poslednjih pet godina aktuelni šampion. Nema potrebe isticati kakav su tim i kakve igrače imaju. Pet godina ih niko nije pobedio na domaćem terenu, a mislim da na 100 utakmica nisu doživeli poraz, što govori koliko su jaki i dobri. Od igrača ću tražiti da uživaju i nadigravaju se. Pokušaćemo da što više nametnemo našu igru i tako probamo da dođemo do nekog rezultata - rekao je Lazetić.
On ističe da će TSV pokušati da nametne svoj stil igre, ali to neće biti lako jer je kako ističe rival kvalitetan.
- Naravno, kada igramo protiv ekipe kakva je Zvezda to će u manjoj meri biti moguće. Koliko god budemo mogli trudićemo se da igramo našu igru, da držimo loptu u posedu i kreiramo šanse i akcije i da dolazimo do njihovog gola. Cilj nam je da posle dva poraza od njih sa po četiri primljena gola, pokušamo da i mi postignemo pogodak - zaključio je Lazetić.
Odbrambeni igrač ekipe iz Bačke Topole Aranđel Stojković takođe u prvi plan ističe kvalitet rivala.
- Očekujemo jako tešku utakmicu. Svi znamo kakva je Zvezda ekipa, da imaju sjajne pojedince i odličan individualni kvalitet na koji moramo da obratimo pažnju. Daćemo sve od sebe da se prikažemo u najboljem svetlu i da odigramo dobro - naglasio je bivši igrač Vojvodine.
Crvena zvezda u ovu utakmicu ulazi sa prve pozicije i 19 bodova, dok je TSC na petom mestu sa 16 bodova.
Utakmica na stadionu "Rajko Mitić" igra se u nedelju od 20 sati.
BONUS VIDEO: Milojević nakon 168. večitog derbija: Penal nas je presekao
Preporučujemo
MIHAJLOVIĆU SE DRMA KLUPA: Italijani pišu da je meč sa Specijom ključan
03. 09. 2022. u 10:48
BIO JE TO POSLEDNjI PLES: Serena Vilijams u suzama okončala bogatu karijeru (FOTO)
03. 09. 2022. u 08:07
JUVE NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Pobeda protiv tima iz donjeg doma vodi "staru damu" u vrh tabele!
DRUGI deo sezone Juve će otvoriti pred svojim navijačima na "Alijanc stadionu" gde će ugostiti redovnu mušteriju, ekipu Kremonezea (20.45).
12. 01. 2026. u 07:30
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)