U MINUT DO 12: Ovako je Svetozar Marković doneo tri zlata vredna boda Partizanu (VIDEO)

14. 08. 2022. u 21:38

FUDBALERI Partizana danas su na gostovanju ekipi Mladost GAT-a imali imperativ pobede posle niza loših rezultata i činjenice da preko 300 minuta u domaćem šampionatu nisu zatresli mrežu.

У МИНУТ ДО 12: Овако је Светозар Марковић донео три злата вредна бода Партизану (ВИДЕО)

Igrao se peti minut sudijske nadoknade kada je Dijabate poslao sjajan centaršut u šesnaesterac koji je dočekao Svetozar Marković i glavom, bukvalno u poslednjim sekundama doneo veliku radost crno-belima.

Rezultati šsestog kola Superlige: Mladost Lučani - Radnik 3:2 (Bojović 31. penal, Gordić 53, Vesnić 87 - Nedeljković 26, Janjić 86), Spartak - Javor 2:2 (Srećković 13, Todoroski 30 - Gigić 22, Eliomar Silva 67), Mladost GAT - Partizan 0:1 (Marković 90+5).

Ponedeljak: Radnički Kragujevac - Čukarički (17.00).

Subota: Crvena zvezda - Voždovac 4:0, Kolubara - Vojvodina 2:2, Napredak - TSC 0:0.

Petak: Radnički Niš - Novi Pazar 1:3.